Sale!

Naised, kes tunnevad end suhetes üksi – kolm kuud

Original price was: 147.00 €.Current price is: 135.00 €.

Kolme kuu tasu grupis “Naised, kes tunnevad end suhetes üksi”

Category:
KUI MINA SEDA EI TEE, SIIS SEE JÄÄBKI TEGEMATA!
MIKS KÕIK OTSUSED ON MINU TEHA?
MA EI ÜTLE PAREM MIDAGI, SELLEST TULEB AINULT TÜLI!
TA ON SIINSAMAS, AGA MA TUNNEN END TÄIESTI ÜKSI …

 

Kõlab tuttavalt?

Paarisuhtes tuleb ikka ette, et partnerid pole ühel meelel ja tekib konflikt või välditakse tülitsemist ja rääkimist sootuks. Kui seda juhtub sageli, tunnevad partnerid end üksi: neid ei mõisteta, neid pole ära kuulatud ega märgatud.

Kuna olen ka ise eri põhjustel seda oma 15 aasta pikkuses paarisuhtes tundnud, soovin aidata teisi oma isiklike kogemuste ja pereterapeudi teadmistega, et sellised perioodid saaksid kiiremini ja paremini ületatud. Et see ei võtaks nii palju aega, kui on võtnud minul, ja et paarid jääksid kokku ning pered terveks!

Ka lahkumineku kahtluse puhul aitab selgust luua, kui enda jaoks läbi mõelda: kas ma ainult tunnen end üksi või olengi üksi? Mõlemal puhul saab olukorra paremaks muuta!

MIDA ÕPID?

 • Kuidas pereelu kriiside ja muutustega toime tulla.
 • Kuidas minevik minevikku jätta ja sellega rahu teha.
 • Kuidas mitte mõelda ja käituda selle järgi, mida teised arvavad.
 • Kuidas olla enda ja teiste suhtes vähem kriitiline ja rohkem empaatiline.

MIDA KASUTAN?

Me ei tegele ainult analüüsi, rääkimise ja käitumise korrigeerimisega, vaid muudame mõtteid ja tundeid ning käitumine muutub nendega koos!

Näiteks kui pelgad kellegagi rääkida, et piirid paika panna, siis ma ei palu sul end kokku võtta ja ikka rääkida, vaid aitan hirmu eemaldada, nii et sa ei karda enam öelda asju, mis vajavad ütlemist!

Pereteraapia tehnikatega koos kasutan alateadvusega tööks ja emotsioonide vabastamiseks EFT-tehnikat (Emotional Freedom Technique), mida olen aastate jooksul ise täiendanud, et sellega jõuda probleemide tuumani.

MIDA SAAVUTAD?

Tunned end võimelise ja võimekana probleeme lahendama, piire seadma, koormust jagama ja ülesandeid delegeerima, abi küsima ja vastu võtma, uuesti usaldama – ennast ja teisi, emotsioone väljendama ja partnerit päriselt kuulama.

Sa ei tunne end enam üksikuna, sest oskad mis tahes emotsiooni lahti lasta (ei, mitte alla suruda) ja ise valida, mida tunned ning kuidas reageerid!

Saad tunda kergust, rahu ja rahulolu!
Sul on selleks õigus ja sul on selleks oskused!

Grupi täpsem kava

 • Vaatame süsteemselt ja üksikasjalikult peremustreid: kust need tulnud on ja kas soovid neid edasi kanda või neist vabaneda.
 • Millised on baasvajadused ja kui palju need on Sinu puhul täidetud. Kas Sa üldse tead, mida vajad? Kas su partner ka teab ja kuidas ta teab?
 • Mis on elukaar ja mis kohas elukaarel oled praegu Sina oma suhtega?
 • Millised on pereelu kriisid ja kuidas nendega toime tulla?
 • Mis on kolmnurgad (neid on palju rohkem kui vaid armukolmnurk!), millal neid vaja on ja millal need hakkavad Sulle vastu töötama?
 • Mismoodi veel saab kolmnurgas olla? Täiesti uus perspektiiv vältimisele ja sõltuvustele!
 • Kuidas kolmnurgast välja astuda?
 • Millised on adekvaatsed piirid suhetes?
 • Kuidas piire kehtestada või lõdvemaks lasta?
 • Kes on teie suhtes survestaja ja kes põgeneja?
 • Kuidas Sind mõjutab sünnijärjekord?
 • Mis see tähendab, et meid mõjutavad 7 eelmist põlvkonda ja kas see pole lihtsalt esoteerika või rahvaluule?
 • Kuidas toime tulla enda ja teiste emotsioonidega?
 • Kuidas mitte lasta end perekonna arvamustest nii väga mõjutada?
 • Kuidas andeks anda, kui mulle on liiga tehtud või kui olen ise valesti käitunud?
 • Kas mu mõtted ja tunded on alati mu enda omad? Ehk teemad, mille perekonnast pärime.
 • Mida siis teha saab, kui tunned, et Sina ei saagi midagi teha, aga teised ka ei tee?

Nende ja paljude muude sügavate teemadega, mis teraapias ikka ja jälle esile kerkivad, saad kollektiivselt tegeleda: grupis teisi toetada, harjutada empaatiat ja emotsioonide valitsemist, ohvrirollist väljatulemist ja oma tunnete ning käitumise eest vastutuse võtmist.

Iga kuu toimub vähemalt 4 videokoolitust (1 x nädalas), mis jäävad järelevaatamiseks üles; lisaks kirjalikud materjalid tööks iseendaga ja arengupartneri leidmise võimalus.
Töö toimub kinnises Facebooki-grupis.

GRUPP ALUSTAB TÖÖD 15.01.2024

Kes ma olen ja miks ma seda teen?

Olen emotsioonide vabastamise teraapiat õppinud aastast 2012 ja praktiseerinud aastast 2013, pereteraapia õpingutega alustasin 2017. a ja praktiseerima hakkasin 2018. a.
Praegu on käimas minu paarisuhte 16. koosolemise aasta; meil on 7-aastane tütar ja 5-aastane poeg. Oleme ise pärast 7 aastat kooselu lahku läinud ja mõni kuu hiljem uuesti alustanud – aga hoopis teise kvaliteediga!

Nüüdseks oleme läbi teinud uskumatuid katsumusi, mida kellelegi ei soovi – pea kahe aasta eest jäi mu mees ootamatult ratastooli, aasta hiljem sai aga kõrivähi diagnoosi ja see on olnud tõeliselt ränk kogemus tervele perele. Samas oleme neist kogemustest väga palju õppinud ja nii mõnedki nurgad on selle aja jooksul siledamaks lihvitud ja paljud tõdemused on elu õppetundidega kohale jõudnud. Jagan grupis ka oma õppetunde, kuidas ratastoolis ja vähiga võitleva mehe kõrvalt toime tulin, mida õppisin ja taipasin.

KÕIGE TÄHTSAM: KUI SINA EI VALI MUUTUST, VALIB MUUTUS SINU!

See tähendab, et sa ei saa enam määrata, mis suunas see muutus sind viib ja kas sul on üldse võimalust midagi teha! Jääd abitult pealt vaatama, kuidas miski muu juhib sinu elu ja keegi teine teeb kriisi hetkel otsuseid, mille ise õigel ajal tegemata jätsid! Ma ei soovita seda kellelegi!

ÄRA JÄTA VALIMATA lootes, et asjad lähevad ise paremaks! Iseenesest ei muutu miski! Otsusta, et hakkad muutma seda, kuidas end oma suhtes või suhetes tunned. Isegi kui hakkad sellega praegu tööle üksi – see on alles algus!

HIND

Ühe kuu tasu 49 €
Kolme kuu tasu 135 € (ühe kuu hind 45 €)
Viie kuu tasu jaanuarist juunini 195 € (ühe kuu hind 39 €)

Raha-tagasi-garantii 14 päeva:
saad 2 nädalat programmi proovida ja sobimatuse korral (palun ka seda põhjendada) tagastan Sulle raha!
NB! Seda võimalust saab kasutada vaid ühe korra!

SUVEL GRUPP PUHKAB juuni keskelt augusti keskpaigani!

Olemas ka järelmaksu võimalus!

Kõik ostjad saavad kingiks TASUTA “Konfliktideta suhtluse lühijuhendi” (PDF)

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Cart
Scroll to Top