Uus grupiprogramm naistele, kes end suhetes üksi tunnevad.

Kui sa olid väike ja sõbraga tülli läksid, said ilmselt öelda: “Mina sinuga ei mängi!” ja minna emale või isale või kasvatajale-õpetajale kaebama. Mõnikord võeti sind tõsiselt ja kui mure südamelt ära sai, hakkas kergem.

Teinekord ei võetud sind tõsiselt, sest polnud aega kuulata või oli su mure täiskasvanule liiga lapsik või rumal või jäid lõpuks ise süüdi! Sellistel hetkel õppisid, et parem on vait olla ja ise hakkama saada.

Nüüd, kui oled suhtes ja lähed partneriga “mänguhoos” tülli, avastad võib-olla, et pole üldse kellelegi kaebama minna! Ja oled taas vait ja saad jälle ise hakkama, sest õppisid selle juba lapsena selgeks. Aga sisimas eemaldud, sest sind pole mõistetud ja sa ei saa enam usaldada! Mida rohkem neid tülisid on, mida rohkem eemaldud ja vaikid, seda vähem teie suhtest järele jääb ja seda rohkem tunned end üksikuna.

Olen loonud grupiprogrammi naistele, kes end suhetes üksi tunnevad, et aidata neil üles leida julgus end väljendada nii, et see suhet ei kahjustaks. Et aidata neil uuesti jõuda usalduse ja toetatud tundeni oma suhetes, kus mõlemal poolel on turvaline oma tundeid tunda ja oma vajadusi väljendada. Õpid uusi oskusi, et sellist suhet üles ehitada!

Loe lähemalt siit:

https://pirjateraapiad.sendsmaily.net/…/ce67e722…/html/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping Cart
Scroll to Top